sowie

Spółdzielnie socjalne, przedsiębiorczość społeczna w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-11-21 16:34

Ostatni komentarz: Tak trzymać!
dodany: 2009.03.12 11:25:50
przez: benk
czytaj więcej
Ekonomia społeczna szansą na rozwój Świebodzic
2009-06-24 10:58

Dnia 15 czerwca 2009 r. z inicjatywy Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz Urzędu Miejskiego odbyło się szkolenie pn. Ekonomia społeczna szansą na rozwój Świebodzic. W Miejskim Domu Kultury spotkali się przedstawiciele świebodzickich organizacji pozarządowych i samorządu lokalnego.
Celem szkolenia było przekazanie przez specjalistów wiedzy na temat przedsiębiorczości społecznej praz dyskusja nad możliwościami wsparcia rozwoju ekonomii społecznej n aterenie Świebodzic. Podczas spotkania zostały omówione podstawy związane z funkcjonowaniem podmiotów ekonomii społecznej i perspektywy pozyskiwania przez nie środków na działalność oraz zaprezentowane „dobre praktyki” - czyli przykłady rozwijających swoją działalność przedsiębiorstw społecznych.


Katarzyna Czarnik
Wydział Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej / swiebodzice.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: