sowie

Spółdzielnie socjalne, przedsiębiorczość społeczna w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-11-21 16:34

Ostatni komentarz: Tak trzymać!
dodany: 2009.03.12 11:25:50
przez: benk
czytaj więcej
Medal dla wójt Teresy Mazurek
2012-05-16 08:37

Teresa Mazurek otrzymała honorowy tytuł Samorządowiec- Spółdzielca w IX Edycji Konkursu Samorządowiec- Spółdzielca. Dyplom oraz medal okolicznościowy wójt Gminy Świdnica odebrała w Warszawie. To już druga nagroda w zakresie promocji rolnictwa i agrobiznesu dla naszego gospodarza. Od ośmiu lat nagradza się osoby angażujące się w umacnianie samorządu spółdzielczego i terenowego. Wśród wyróżnionych, zaproszonych do Warszawy, byli prezydenci i burmistrzowie miast, starostowie, wójtowie oraz radni samorządowcy z całego kraju. Pierwszy etap konkursu polegał na wytypowaniu osób, które swoim działaniem w sposób najbardziej efektywny wspierają spółdzielczość. Laureatów Konkursu, spośród nadesłanych zgłoszeń, wybierała kapituła powołana przez Krajową Radę Spółdzielczą. Najlepsi zostali uhonorowani dyplomami i medalami z wizerunkiem Stanisława Staszica, uważanego za prekursora polskiej spółdzielczości.


Teresa mazurek twierdzi, że dobry samorządowiec powinien być jak rolnik. Musi wszystko umieć, wszystko dostrzegać i dobrze współpracować dla dobra mieszkańców. To już drugie zwycięstwo gospodarza naszej gminy. W marcu Kapituła Nagrody Orła Agrobiznesu pod patronatem wicemarszałka RP Eugeniusza Grzeszczaka nadała wójtowi gminy Świdnica Teresie Mazurek tytuł Srebrnego Promotora Agrobiznesu, za rekomendowanie Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej „Jedność” w Boleścinie. Izabela Patro
źródło: 30minut

 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: